پنج شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
جهت حضور در مسابقات غرب آسیا و کاپ آسیا: اعضای تیم ملی بسکتبال بانوان تست دادند
ورزشکاران دعوت شده به چهارمین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی بسکتبال پنج نفره بانوان در آزمون های آمادگی جسمانی و بیومکانیک ورزشی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، ورزشکاران دعوت شده به چهارمین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی بسکتبال بانوان که از صبح امروز تمرینات خود را در آکادمی ملی المپیک آغاز کرده اند، در آزمون های آمادگی جسمانی و بیومکانیک ورزشی این مجموعه شرکت کردند.
تمرینات آماده سازی تیم ملی بسکتبال بانوان از ابتدای فروردین ماه 1398 با حضور 46 بسکتبالیست برتر مسابقات لیگ برتر بزرگسالان و جوانان در دو گروه الف و ب آغاز شد.
اردونشینان تیم الف که شامل ورزشکاران رده سنی بزرگسالان می باشند، از چهارم اردیبهشت ماه تمرینات بدنسازی عمومی خود را زیر نظر کادرفنی این تیم آغاز کردند.
در ادامه و از ابتدای خردادماه، بدنسازی اختصاصی در دستور کار این تیم قرار گرفته و اردونشینان گروه الف، تمرینات فنی و تاکتیکی خود را در چهارمین مرحله از اردوها از بعد از ظهر امروز در آکادمی ملی المپیک آغاز خواهند کرد.
گفتنی است تیم ملی بسکتبال بانوان بعد از ظهر فردا در دیداری دوستانه که به میزبانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد به مصاف گروه بهمن می رود.
مسابقات بسکتبال غرب آسیا در بخش بانوان طی روزهای 31 مرداد لغایت 7 شهریور ماه سال جاری به میزبانی اردن و مسابقات کاپ آسیا که محل آن از سوی کنفدراسیون بسکتبال آسیا هنوز مشخص نشده نیز اوایل مهرماه برگزار می شود.
 
اسامی ورزشکاران دعوت شده به چهارمین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی بسکتبال بانوان در آکادمی ملی المپیک به شرح زیر است:
لوسینه آسادوریان اصفهان، معصومه اسماعیل زاده اصفهان، آناهیس خداوردیان اصفهان، کیمیا یزدیان طهرانی تهران، سارا اعتماد تهران، گلشید امیدیان تهران، روژانو محمودی تهران، ادنا عیسائیان تهران، سحر نجفی تهران، فائزه شهریاری تهران، دلارام وکیلی تهران، شادی عبدالوند تهران، شیدا شجاعی تهران، فرزانه فروتن فرد تهران، عسل پور حیدری تهران، زهرا عدالت کار تهران، مریم ایزدبین تهران، نگین رسولی تهران، فاطمه آقازادگان قزوین، مژگان خدادادی قزوین و آیدا گل محمدی کردستان.
همچنین شایسته متشرعی به عنوان سرمربی، شهرزاد راستکار و سرور روانی پور به عنوان مربی، آیلین ملکیان مدیر فنی و شبنم کلاهی به عنوان سرپرست اعضای کادرفنی و سرپرستی این تیم را تشکیل می دهند.
۱۳۹۸/۰۴/۲۶
۱۴:۴۵
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 با حضور رئیس فدراسیون دوومیدانی در آکادمی ملی المپیک: طرح ساماندهی مربیان داخلی دوومیدانی پیگیری شد
 دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: کارگاه پیشگیری از آسیب های ورزشی ویژه رشته های فوتبال و فوتسال
 مدیر اجرایی آکادمی ملی المپیک منصوب شد
 کارگاه انواع روش های تمرین برگزار شد
 تمرینات تیم منتخب فوتبال کودکان حاشیه نشین و کم برخودار در آکادمی ملی المپیک
 با حضور رئیس کمیته ملی المپیک: ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی (المپیک سولیداریتی) برگزار شد
 رئیس کمیته ملی المپیک: نگاه دختران ورزشکار در رویدادهای بین المللی باید به دو چیز باشد نخست کسب سکو و دیگری پر کردن نیمه خالی فضای دختران در ورزش
 توسط آکادمی ملی المپیک: آزمون ورودی دومین دوره مربی تغذیه ورزشی برگزار شد
 با حضور در آکادمی ملی المپیک: اردونشینان تیم ملی جودو نیروهای مسلح تست دادند
 آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: کارگاه انواع روش های تمرین


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام