چهارشنبه، ۲ مرداد ۱۳۹۸ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
جهت حضور در مسابقات جهانی و آسیایی؛ هوگوپوشان نونهال تست دادند
اردونشینان تیم ملی تکواندو نونهالان پسر اعزامی به مسابقات تکواندو قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، 20 هوگوپوش اردونشین تیم ملی تکواندو نونهالان پسر که چهارمین مرحله از اردوهای آماده سازی خود را جهت حضور در مسابقات تکواندو قهرمانی جهان و قهرمانی آسیا در مجموعه ورزشی آزادی پیگیری می کنند، صبح امروز و در حضور سرمربی خود مرتضی کریمی تست آمادگی جسمانی دادند.
کریمی در رابطه با این آزمون و اردوهای آماده سازی تیم گفت: پس از برگزاری مسابقات انتخابی و آزاد کشوری که فروردین ماه امسال و با حضور 1000 تکواندوکار مدعی حضور در تیم ملی تکواندو نونهالان برگزار شد، 80 هوگوپوش جواز حضور در این تیم را کسب کردند.
کریمی افزود: در ادامه و پس از برگزاری سه مرحله اردو که هر مرحله با مسابقات انتخابی درون اردویی همراه بود، هم اکنون 20  تکواندوکار برتر در اردوهای آماده سازی تیم به سر می برند که این نفرات صبح امروز و در قالب دو تیم اعزامی به مسابقات جهانی و آسیایی در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
کریمی در پایان ضمن اشاره به عنوان نخست ایران در دور گذشته مسابقات تکواندو قهرمانی نونهالان آسیا (ویتنام) و عنوان نایب قهرمانی این تیم در سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان (مصر) گفت: هر دو تیم از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و با انگیزه بسیار بالایی که نزد اردونشینان وجود دارد، انشاالله در هر دو رویداد، بهترین مقام را کسب خواهیم کرد.
اسامی ورزشکاران اعزامی به مسابقات تکواندو قهرمانی نونهالان آسیا و جهان به شرح زیر است:
قهرمانی آسیا: ماهان باقری، ابوالفضل زندی، احمدرضا کاکاوند، حمیدرضا جعفری، متین رضایی، امیدرضا رحیمی، کمیل غدیری، نیما محمد یاری، محمدامین کارساز و حسین فتحی.
قهرمانی جهان: امیرعباس رهنما، پویان جعفرصالحی، امیرحسین نوروزی، امیررضا قربانی، امیرحسین ملکی، امیرحسین متاجی، مهدی اروجی، ابوالفضل عباسی، مهدی شاه نظری و محمدمهدی طاهرخانی.
شایان ذکر است علاوه بر مرتضی کریمی که سرمربیگری هر دو تیم را بر عهده دارد، یوسف جنگجو و جواد خاوری مربیان تیم اعزامی به قهرمانی آسیا و رضا یاری و محمد علوی نیز مربیان تیم اعزامی به قهرمانی جهان را تشکیل می دهند.
سومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نونهالان آسیا یکم و دوم مردادماه در "امان" اردن و  چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نونهالان جهان نیز 16 لغایت 19 مردادماه سال جاری به میزبانی "تاشکند" ازبکستان برگزار خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۴/۰۱
۱۴:۲۶
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 توسط آکادمی ملی پارالمپیک و با همکاری فدراسیون ورزش دانش آموزی برگزار شد: کارگاه آموزشی تربیت مربی "من می توانم"
 به منظور حضور در مسابقات جهانی: بوکسورهای اردونشین تست دادند
 مشارکت آکادمی ملی المپیک در المپیاد فرهنگی – ورزشی دانشجویان دختر ورزشکار سراسر کشور
 با 10 امتیاز پیش نیاز شرکت در آزمون دوره عالی بدنساز: نخستین کارگاه پیشرفته ارزیابی توان هوازی و بی هوازی برگزار می شود
 مراسم بزرگداشت شادروان حجت الله خطیب برگزار شد
 اسلایدهای آموزشی دوره مقدماتی تربیت مربی بدنساز مورخ 22 لغایت 25 تیرماه 1398
 اسلایدهای آموزشی دوره تمرینات عملکردی Functional Training مورخ 19 و 20 تیرماه 1398
 سوالات مسابقه ویژه دانشجویان دانشگاه الزهرا
 ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی در آکادمی ملی المپیک پیگیری شد
 جهت حضور در مسابقات غرب آسیا و کاپ آسیا: اعضای تیم ملی بسکتبال بانوان تست دادند


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام