پنج شنبه، ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
با حضور در دپارتمان قلب ورزشی آکادمی ملی المپیک: اعضای تیم ملی والیبال نشسته تست دادند
اردونشینان تیم ملی والیبال نشسته مردان، صبح امروز در معاینات تخصصی قلبی عروقی دپارتمان قلب ورزشی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، سومین و آخرین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی والیبال نشسته با حضور 12 والیبالیست از 10 خرداد در آکادمی ملی المپیک آغاز شده است. طی هماهنگی های صورت گرفته بین محمدرضا محمودخانی سرپرست آکادمی ملی پارالمپیک با دپارتمان قلب ورزشی آکادمی، اعضای این تیم صبح امروز و در جریان اردوی آماده سازی خود در معاینات تخصصی قلبی عروقی این دپارتمان حضور یافتند.
این معاینات شامل تست فیزیکی کامل بدن، معاینه قلبی عروقی، انجام نوار قلب و اکو کاردیوگرافی می باشد که در نهایت و بر اساس نتایجی که از این آزمون ها به دست خواهد آمد این احتمال وجود دارد تا اردونشینان این تیم تحت معاینات بیشتری از جمله تست ورزشی و سی تی اسکن قرار بگیرند.
تیم ملی والیبال نشسته مردان که دو سال پیش از آغاز بازیهای پارالمپیک 2020 توکیو و در جریان مسابقات والیبال نشسته قهرمانی جهان در هلند (تیرماه 1397) با کسب مقام قهرمانی موفق به کسب سهمیه پارالمپیک شدند، آخرین اردوی آماده سازی خود را برای حضور در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا در آکادمی ملی المپیک پیگیری می کنند.
لازم به ذکر است مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا که از امتیاز کسب سهمیه پارالمپیک توکیو نیز برخوردار است، از 20 خردادماه و به میزبانی تایلند آغاز خواهد شد. در این مسابقات تنها یک سهمیه پارالمپیک برای والیبال نشسته در نظر گرفته شده است و تیم مردان ایران که پیش از این موفق به کسب سهمیه شده است علاوه بر جدال برای دستیابی به عنوان قهرمانی در این پیکارها، به دنبال کسب آمادگی بیشتر برای حضور در پارالمپیک 2020 خواهد بود.
گفتنی است تیم والیبال نشسته زنان به دلیل اینکه تنها یک سهمیه در مسابقات قهرمانی آسیا به زنان تعلق می گیرد و همچنین با توجه به حضور تیم پر قدرت چین در این رقابت‌ها، به صلاحدید مسئولین فدراسیون جانبازان و معلولین به این مسابقات اعزام نخواهند شد و با برنامه ریزیهای صورت گرفته در این فدراسیون، در فرصت های بعدی کسب سهمیه حضور پیدا خواهند کرد.

میثم حاجی بابایی، داوود علی پوریان، مرتضی رمضانی، صادق بیگدلی، حسین گلستانی، مهدی بابادی، محمد نعمتی، مرتضی مهرزاد، میثم علیپور، مجید لشگری، امیر کفشدار و رمضان صالحی اردونشینان تیم ملی والیبال نشسته را در اردوی آماده سازی این تیم تشکیل می دهند.
گفتنی است هادی رضایی به عنوان سرمربی و بهمن تاروردی زاده به عنوان مربی هدایت این تیم را در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا بر عهده دارند.
۱۳۹۸/۰۳/۱۳
۱۲:۰۴
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 با حضور رئیس فدراسیون دوومیدانی در آکادمی ملی المپیک: طرح ساماندهی مربیان داخلی دوومیدانی پیگیری شد
 دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: کارگاه پیشگیری از آسیب های ورزشی ویژه رشته های فوتبال و فوتسال
 مدیر اجرایی آکادمی ملی المپیک منصوب شد
 کارگاه انواع روش های تمرین برگزار شد
 تمرینات تیم منتخب فوتبال کودکان حاشیه نشین و کم برخودار در آکادمی ملی المپیک
 با حضور رئیس کمیته ملی المپیک: ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی (المپیک سولیداریتی) برگزار شد
 رئیس کمیته ملی المپیک: نگاه دختران ورزشکار در رویدادهای بین المللی باید به دو چیز باشد نخست کسب سکو و دیگری پر کردن نیمه خالی فضای دختران در ورزش
 توسط آکادمی ملی المپیک: آزمون ورودی دومین دوره مربی تغذیه ورزشی برگزار شد
 با حضور در آکادمی ملی المپیک: اردونشینان تیم ملی جودو نیروهای مسلح تست دادند
 آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: کارگاه انواع روش های تمرین


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام