سه شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
رئیس آکادمی ملی المپیک: رشد اجتماعی جوانان و نوجوانان و بهتر شدن دنیا از طریق ورزش یکی از اهداف آکادمی است
تیم منتخب دوومیدانی دختران وابسته به جمعیت امام علی (ع) در کارگاه های آموزشی و آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، بنابر تأکید IOC مبنی بر توسعه فعالیت های اجتماعی ورزش در کشورهای تحت پوشش این نهاد بین المللی، صبح امروز آکادمی ملی المپیک در قالب توری یک روزه میزبان تیم منتخب دوومیدانی دختران وابسته به جمعیت امام علی (ع) بود.
دکتر قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک در این زمینه گفت: با عنایت به تأکید کمیته بین المللی المپیک در خصوص توسعه فعالیت های اجتماعی ورزش و با توجه به اینکه نگاه ما به ورزش تنها حضور در  رویدادها و مسابقات بین المللی نخواهد بود، باید گفت رشد اجتماعی جوانان و نوجوانان و بهتر شدن دنیا از طریق ورزش یکی از اهداف ما در آکادمی می باشد.
دکتر قراخانلو در ادامه افزود: ما در آکادمی ملی المپیک در همین زمینه، میزبان پسران و دختران حاشیه نشین، کودکان کار و کودکان بی سرپرست هستیم که از طریق جمعیت امام علی (ع) سازماندهی شده اند. این جمعیت 70 تیم ورزشی را تحت پوشش دارد که تا کنون تیم های منتخب فوتبال و دوومیدانی این جمعیت در تور یک روزه ای که توسط آکادمی برنامه‌ریزی و اجرا می شود شرکت کرده اند.
وی گفت: این عزیزان در آکادمی که یکی از بهترین محیط های تمرینی در سطح کشور می باشد حضور پیدا کرده و علاوه بر حضور در کارگاه های آموزشی با عناوینی نظیر روانشناسی ورزشی، پزشکی ورزشی، شیوه های برتر تمرین و .... در آزمون های آمادگی جسمانی مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی شرکت می کنند. 
دکتر مرجان صفاری سرپرست مرکز مدیریت ورزشی آکادمی ملی المپیک در رابطه با این تور یک روزه گفت: ما امروز در آکادمی میزبان تیم منتخب دوومیدانی دختران وابسته به جمعیت امام علی بودیم. اواخر سال گذشته هم فوتبالیست های پسر این جمعیت رو میزبانی کردیم.
صفاری افزود: با بررسی جوانب امر و تأکید کمیته بین المللی المپیک مبنی بر توسعه سیاست های اجتماعی در ورزش، ما در آکادمی هر ماه یک روز میزبان تیم دختران و یک روز میزبان تیم پسران این جمعیت خواهیم بود تا در توری یک روزه مجموعه ای از خدمات شامل: تست ها و کارگاه های آموزشی متناسب را برای این افراد برگزار کنیم. امیدواریم تا با همکاری تمامی بخش ها و مراکز آکادمی بتوانیم تجربه خوبی را برای این بچه ها از فضای آکادمی بسازیم.

آکادمی ملی المپیک در راستای سیاست‌ها و رویکرد اجتماعی خود و به پیروی از خط مشی‌های تعیین شده در کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) که حاکی از ابعاد اجتماعی فلسفه المپیزم است، ضمن انجام تعاملات و توافقات لازم با جمعیت امام علی (ع)، از اواخر سال گذشته تورهای یک روزه ای را ویژه تیم های ورزشی تحت پوشش جمعیت امام علی (ع) برگزار نموده است.
۱۳۹۸/۰۲/۱۷
۱۴:۱۵
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 اعلام اسامی قبول شدگان در آزمون تئوری دوره آموزشی تغذیه ورزشی
 اعلام اسامی قبول شدگان در آزمون تئوری دوره تغذیه ورزشی ( آزمون 22 فروردین 1398)
 دومین مصاحبه از پروژه «تاریخ شفاهی مطبوعات ورزشی ایران»
 به منظور حضور در مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا: دختران هوگوپوش تست دادند
 جهت حضور در مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا: نوجوانان هوگوپوش تست دادند
 یازدهمین نشست کارگروه پژوهشی شورای سیاست گذاری تاریخ شفاهی ورزش ایران
 با حضور در آکادمی ملی المپیک: دعوت شدگان به تیم ملی جودو بزرگسالان تست دادند
 بازدید وزیر ورزش جمهوری آذربایجان از آکادمی ملی المپیک
 صبح امروز در آکادمی ملی المپیک: بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اردوی تیم ملی کاراته آقایان و بانوان
 دومین گام اجرایی پروژه های تاریخ شفاهی ورزش ایران کلید خورد: " تاریخ شفاهی کشتی ایران"


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام