یکشنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
سومین نشست از ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی (المپیک سولیداریتی) ویژه مدیران سازمان های ورزشی آغاز شد
سومین نشست از ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی (المپیک سولیداریتی) با موضوع مدیریت منابع انسانی و ارزیابی مطالعه موردی (کیس استادی های) شرکت کنندگان با موضوع برنامه راهبردی در روز نخست آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، ششمین دوره پیشرفته مدیریت سازمان های ورزشی که یکی از بالاترین سطوح برنامه های مدیریتی المپیک سولیداریتی است پس از اخذ مجوزهای لازم از بخش المپیک سولیداریتی کمیته بین المللی المپیک، از هشتم اسفندماه 1397 در حال اجرا می باشد.
نخستین روز از سومین نشست این دوره آموزشی که تا شهریورماه 1398 ادامه پیدا خواهد کرد، صبح امروز با ارائه کیس استادی ها توسط شرکت کنندگان دوره و ارزیابی اساتید دوره دکتر مهرزاد حمیدی و دکتر حسین اکبری پیگیری شد.
مدیران فوقانی و اثر گذار در تصمیم گیری فدراسیون های مطرح المپیکی و آسیایی و همچنین مدیرانی ورزشی از وزارت‌خانه‌های ذینفع جنبش المپیک از جمله وزارت ورزش و جوانان، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین وزارت آموزش و پرورش شرکت کنندگان این دوره هفت ماهه را تشکیل می دهند.
گفتنی است شرکت‌کنندگان در دوره مذکور که کاملاً بر اساس دستورالعمل‌های بین‌المللی IOC برگزار می‌گردد، علاوه بر حضور در کلاس‌های دو روزه در هر ماه و شرکت در آزمون‌های ماهانه و نیز ارتباط با اساتید، بین هر دو نشست، جهت تنظیم کیس‌استادی (مطالعه موردی از سازمان مربوطه برای ارزیابی و بازخورد در ابتدای هر نشست)، دوره را طی می کنند.
مهمترین سرفصل های ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی را این مباحث تشکیل می‌دهند:
مدیریت راهبردی، سازماندهی یک سازمان ورزشی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی، بازاریابی و سازماندهی یک رویداد بزرگ ورزشی.
شایان ذکر است دومین روز از سومین نشست دوره آموزشی مذکور، صبح فردا با تدریس و هدایت دکتر رضا قراخانلو، دکتر آزمون و دکتر شیرزاد پیگیری خواهد شد.
مباحثی که توسط این اساتید در نشست سوم به شرکت کنندگان دوره ارائه خواهد شد عبارتند از: سازماندهی مدیریت منابع انسانی، تدوین راهبرد منابع انسانی، استخدام و انگیزش منابع انسانی، توسعه منابع انسانی از طریق آموزش و توسعه مهارت ها برای مدیریت منابع انسانی.
گفتنی است کلیه برنامه ریزیها، سازماندهی، کنترل و نظارت دوره مذکور توسط خانم ناهید کریمی مدیر این دوره ها صورت می گیرد. نامبرده پیش از این دوره های آموزشی لازم را زیر نظر کمیته بین المللی المپیک گذرانده است.
لازم به ذکر است در پایان این دوره هفت ماهه، به شرکت کنندگانی که کل دوره را با موفقیت به پایان برسانند، از سوی کمیته بین المللی المپیک دیپلم های ویژه ای با امضاء توماس باخ رئیس (IOC)  اعطاء خواهد شد.
۱۳۹۸/۰۲/۱۱
۱۱:۲۵
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 اسلایدهای آموزشی دوره مقدماتی تربیت مربی بدنساز مورخ 22 لغایت 25 تیرماه 1398
 اسلایدهای آموزشی دوره تمرینات عملکردی Functional Training مورخ 19 و 20 تیرماه 1398
 سوالات مسابقه ویژه دانشجویان دانشگاه الزهرا
 ششمین دوره پیشرفته مدیریت ورزشی در آکادمی ملی المپیک پیگیری شد
 جهت حضور در مسابقات غرب آسیا و کاپ آسیا: اعضای تیم ملی بسکتبال بانوان تست دادند
 در جلسه دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی بررسی شد: برنامه های آموزشی دپارتمان در سمینار ورزش پاک
 علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی شد
 به منظور حضور در مسابقات انتخابی المپیک 2020 توکیو: تمرینات آماده سازی تیم ملی هندبال در آکادمی ملی المپیک
 با انجام مصاحبه با فائزه هاشمی: نخستین گام اجرایی طرح تاریخ شفاهی تحولات ورزش زنان ایران آغاز شد
 دعوت شدگان به تیم ملی پدل تست دادند


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام