پنج شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
با حضور نایب رئیس فدراسیون جهانی بسکتبال با ویلچر در آکادمی ملی المپیک؛ دوره پیشرفته داوری بسکتبال با ویلچر آغاز شد
دوره پیشرفته داوری بسکتبال با ویلچر با حضور “نوربت کوچرا” نایب رئیس فدراسیون جهانی بسکتبال با ویلچر و داورانی از سراسر کشور در محل آکادمی ملی المپیک آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، با توجه به سطح فعالیت بسکتبال با ویلچر در بخش مردان و زنان که با تعدد مسابقات و داوران در سطح کشور همراه است، با حمایت های صورت گرفته از جانب فدراسیون جانبازان و معلولین و کمیته ملی پارالمپیک و با هدف پیشرفت در داوری بسکتبال با ویلچر در بین داوران ملی، تقویت ارتباط با مسئولان فدراسیون جهانی و همچنین ارتقاء سطح علمی و دانش داوران ایرانی دوره پیشرفته داوری بسکتبال با برگزار شد.
۲۵ داور فعال و جوان شامل ۶ داور خانم و ۱۹ داور آقا با درجه داوری ملی یک و دو برای حضور در این دوره دعوت شده اند که طی دو روز (صبح ها کلاس تئوری) و (بعد از ظهرها کلاس عملی) که شامل کار با ویلچر و کار مکانیکی ۲ و ۳ نفره داوری در سالن است حاضر می شوند.
لازم به ذکر است این دوره داوری هر ساله یا دو سال یک بار در منطقه غرب آسیا برگزار می شود و با توجه به اینکه حضور در آن برای داوران ایرانی با هزینه زیادی همراه بود، خوشبختانه و تقریبا بعد از ۲ دهه و همزمان با حضور “نوربت کوچرا ” در ایران، با حمایت مسئولان فدراسیون و کمیته ملی پارالمپیک این دوره در محل آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است.
گفتنی است در پایان این دوره آموزشی، گواهی شرکت در دوره با امضاء “نوربت کوچرا” و مسعود اشرفی سرپرست دبیرکلی کمیته ملی پارالمپیک به شرکت کنندگان اعطاء خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۰۸
۱۳:۰۴
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 در جلسه کارگروه دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی پیشنهاد شد: آزمون ها ی غربالگری از تیم های اعزامی به المپیک 2020 توکیو
 رئیس آکادمی ملی المپیک در مراسم افتتاح نخستین دوره آموزشی مربی تغذیه ورزشی: تغذیه در فرآیند پرورش استعدادها و رسیدن به اوج و قهرمانی نقش بسیار مهمی دارد
 آزمون ارتقاء درجه داوران کشتی ممتاز کشور در آکادمی ملی المپیک
 مراسم افتتاحیه دوره تخصصی مربی تغذیه ورزشی با حضور دکتر رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود
 قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون ورودی مورخ 13 بهمن ماه 1397 در دوره مربی تغذیه ورزشی:
 آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: دوره آموزشی پایش خستگی ورزشکاران
 نخستین کارگاه آموزشی متوسطه تاریخ شفاهی ورزش ایران برگزار می‌شود
 دوره آموزشی پایش خستگی ورزشکاران
 تیم منتخب فوتبال نوجوانان باشگاه ورزشی پرشین (وابسته به جمعیت امام علی ع) در کارگاه‌های آموزشی و تست‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند
 نخستین کارگاه تاریخ شفاهی ورزش ایران(متوسطه)


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام