پنج شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
صبح امروز و با حضور در آکادمی ملی المپیک: تمرین آماده‌سازی تیم ملی بوکس اعزامی به بازی‌های آسیایی پیگیری شد
سه ورزشکار اردونشین و اعزامی تیم ملی بوکس به بازی‌های آسیایی، تمرینات آماده‌سازی خود را در آکادمی ملی المپیک پیگیری کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، پس از پایان مسابقات بوکس قهرمانی کشور در سال 96، تمرینات آماده‌سازی تیم ملی بوکس به منظور حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا، از دی‌ماه 1396 و با حضور 40 بوکسور برتر مسابقات لیگ آغاز شد.
اردونشینان تیم ملی بوکس علاوه بر هشت مرحله اردوی آماده‌سازی که تا‌کنون در داخل کشور برگزار کرده‌اند، طی هشت ماه گذشته و برای کسب آمادگی بیشتر برای حضوری موفق در بازی‌های آسیایی، در چهار تورنمنت بین‌المللی بلغارستان، قزاقستان، مغولستان و تایلند شرکت کرده‌اند. سه بوکسور برتر و جوان تیم اعزامی به اندونزی محل برگزاری بازی‌های آسیایی، علاوه بر کسب نتایج خوب در مسابقات انتخابی و درون اردویی این تیم، در چهار تورنمنت ذکر شده هم نتایج قابل قبولی را کسب کرده و موفق به پوشیدن پیراهن تیم ملی در بازی‌های آسیایی شده‌اند.  
تمرینات آماده‌سازی این تیم در دو نوبت صبح و بعد‌از‌ظهر که اختصاص به تمرینات بدنسازی و فنی دارد، در آکادمی ملی المپیک و سالن شماره 9 مجموعه ورزشی انقلاب در حال پیگیری است.
ملی‌پوشان اعزامی تیم بوکس به بازی‌های آسیایی را این نفرات تشکیل می‌دهند: امید احمدی‌صفا در وزن 49 کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده در وزن 69 کیلوگرم و شاهین موسوی در وزن 75 کیلوگرم.
هدایت تیم ملی بوکس در این بازی‌ها، بر عهده اکبر احدی به عنوان سرمربی و علی مظاهری مربی این تیم خواهد بود.
مسابقات بوکس بازی‌های آسیایی، در هفت وزن برگزار می‌شود و تیم ایران به تشخیص کارشناسان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، تنها در سه وزن به این مسابقات اعزام خواهد شد.
۱۳۹۷/۰۵/۰۷
۱۴:۵۶
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 در جلسه کارگروه دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی پیشنهاد شد: آزمون ها ی غربالگری از تیم های اعزامی به المپیک 2020 توکیو
 رئیس آکادمی ملی المپیک در مراسم افتتاح نخستین دوره آموزشی مربی تغذیه ورزشی: تغذیه در فرآیند پرورش استعدادها و رسیدن به اوج و قهرمانی نقش بسیار مهمی دارد
 آزمون ارتقاء درجه داوران کشتی ممتاز کشور در آکادمی ملی المپیک
 مراسم افتتاحیه دوره تخصصی مربی تغذیه ورزشی با حضور دکتر رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود
 قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون ورودی مورخ 13 بهمن ماه 1397 در دوره مربی تغذیه ورزشی:
 آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: دوره آموزشی پایش خستگی ورزشکاران
 نخستین کارگاه آموزشی متوسطه تاریخ شفاهی ورزش ایران برگزار می‌شود
 دوره آموزشی پایش خستگی ورزشکاران
 تیم منتخب فوتبال نوجوانان باشگاه ورزشی پرشین (وابسته به جمعیت امام علی ع) در کارگاه‌های آموزشی و تست‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند
 نخستین کارگاه تاریخ شفاهی ورزش ایران(متوسطه)


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام