پنج شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
به منظور حضور در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی: اردوی نهایی تیم ملی سپک‌تاکرا در آکادمی ملی المپیک آغاز شد
اردوی شبانه‌روزی دعوت‌شدگان به تیم ملی سپک‌تاکرا، تا روز اعزام به بازی‌های آسیایی در آکادمی ملی المپیک پیگیری می‌شود.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، ورزشکاران دعوت شده به پنجمین و آخرین مرحله از اردوهای آماده‌سازی تیم ملی سپک‌تاکرا، تمرینات آماده‌سازی خود را از شنبه ششم مرداد در آکادمی ملی المپیک و زیر نظر محمد مرادی سرمربی این تیم آغاز کرده‌اند.
مرادی درباره این اردو گفت: «تمرینات تیم ملی سپک‌تاکرا با هدف حضور در بازی‌های آسیایی، از ابتدای اردیبهشت‌ماه 1397 و با دعوت از 25 بازیکن برتر لیگ‌های داخلی و ورزشکارانی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی و حضور در مسابقات بین‌المللی را داشتند، شروع شده است. ملی پوشان سپک‌تاکرا تا‌کنون چهار مرحله اردو را در شهرهای اراک و قزوین پشت‌سر گذاشته‌اند، و از روز گذشته با حضور در آکادمی ملی المپیک، اردوی نهایی و متصل به اعزام خود را با 13 بازیکن آغاز کرده‌اند.»
مرادی در ادامه گفت: «دو اردوی ابتدایی این تیم با هدف افزایش آمادگی جسمانی و مهارت‌های انفرادی دعوت‌شدگان به اردو برگزار شد و در ادامه با 15 بازیکن اردوی سوم را که اختصاص به بدنسازی، مرور تکنیک و کارهای تاکتیکی داشت به میزبانی اراک برگزار کردیم. در نهایت اردوی چهارم هم به منظور شناخت نفرات نهایی و اعزامی به اندونزی در شهر قزوین برگزار شد.»
سرمربی تیم ملی سپک‌تاکرا در پایان و درباره دیگر برنامه‌های این تیم تا اعزام به بازی‌های آسیایی گفت: «از یک تیم مطرح باشگاهی مالزی دعوت کرده‌ایم تا از روز دهم مردادماه، جهت برپایی اردویی مشترک با تیم ایران و انجام چند دیدار تدارکاتی، در اکادمی ملی المپیک محل برگزاری اردوی این تیم حضور پیدا کنند.»  
مسابقات سپک‌تاکرا در بازی‌های آسیایی، طی روزهای 22 لغایت 28 مردادماه برگزار خواهد شد و تیم ایران در دو بخش تیمی و چهار‌نفره در این رویداد مهم آسیایی حضور خواهد یافت. طبق قرعه‌کشی انجام گرفته، تیم ملی سپک‌تاکرای ایران در بازی‌های آسیایی در بخش تیمی با تیم‌های اندونزی و هندوستان و در بخش چهار‌نفره با کشورهای پاکستان، نپال، ویتنام و سنگاپور هم‌گروه است.
اسامی اردونشینان تیم ملی سپک‌تاکرا اعزامی به بازی‌های آسیایی به شرح زیر است:
وحید ملکی، وحید ابراهیمی، فرشاد کایکانی، سینا رضایی، امید حسنی، حمیدرضا گلوه‌ای، مرتضی مقدم، محمد صفایی، احسان امان‌بای، ناصر پنق، امیر خانی، مهرداد جعفری و رامین رامندی.
۱۳۹۷/۰۵/۰۷
۱۴:۵۵
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 در جلسه کارگروه دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی پیشنهاد شد: آزمون ها ی غربالگری از تیم های اعزامی به المپیک 2020 توکیو
 رئیس آکادمی ملی المپیک در مراسم افتتاح نخستین دوره آموزشی مربی تغذیه ورزشی: تغذیه در فرآیند پرورش استعدادها و رسیدن به اوج و قهرمانی نقش بسیار مهمی دارد
 آزمون ارتقاء درجه داوران کشتی ممتاز کشور در آکادمی ملی المپیک
 مراسم افتتاحیه دوره تخصصی مربی تغذیه ورزشی با حضور دکتر رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود
 قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون ورودی مورخ 13 بهمن ماه 1397 در دوره مربی تغذیه ورزشی:
 آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: دوره آموزشی پایش خستگی ورزشکاران
 نخستین کارگاه آموزشی متوسطه تاریخ شفاهی ورزش ایران برگزار می‌شود
 دوره آموزشی پایش خستگی ورزشکاران
 تیم منتخب فوتبال نوجوانان باشگاه ورزشی پرشین (وابسته به جمعیت امام علی ع) در کارگاه‌های آموزشی و تست‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند
 نخستین کارگاه تاریخ شفاهی ورزش ایران(متوسطه)


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام