پنج شنبه، ۲ اسفند ۱۳۹۷ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا: دعوت‌شدگان به تیم ملی اسکیت اینلاین‌هاکی بانوان تست دادند
ورزشکاران دعوت شده به تیم ملی اینلاین‌هاکی دختران با حضور در آکادمی ملی المپیک در آزمون‌های آمادگی جسمانی این مجموعه شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، صبح امروز و با هدف شناسایی ورزشکاران مستعد برای حضور در اردوهای آماده‌سازی تیم ملی اینلاین‌هاکی بانوان، اولین تست انتخابی این تیم در سال 97 و به جهت حضور در مسابقات اسکیت قهرمانی آسیا،  با حضور هدی احمد‌بیگی مربی تیم ملی اینلاین‌هاکی برگزار شد.
36 ورزشکار دعوت شده به تیم ملی اینلاین‌هاکی دختران که از نفرات برتر مسابقات کشوری و از بهترین‌های سال گذشته در این رشته ورزشی هستند، در دو نوبت در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور خواهند یافت. 17 ورزشکار امروز و 19 اسکیت‌باز در روز شنبه 23 تیرماه تست آمادگی جسمانی خواهند داد.
اعضای این تیم در ادامه و طی روزهای 28 و 29 تیرماه، با حضور در مسابقات دستجات آزاد اسکیت اینلاین‌هاکی که به میزبانی مجموعه ورزشی هایپر‌اسکیت تهران برگزار می‌شود، دومین مرحله از تست‌های انتخابی را پشت‌سر خواهند گذاشت. در نهایت و پس از جمع‌بندی اعضای کادرفنی تیم ملی اینلاین‌هاکی از دو مرحله آزمون آمادگی جسمانی و تست‌های فنی، ورزشکاران برتر برای حضور در اردوهای این تیم دعوت خواهند شد.
اسامی ورزشکاران دعوت شده به تیم ملی اینلاین‌هاکی که صبح امروز در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند به شرح زیر است:
اعظم سنایی، بیتا محسنی‌زاده، صدف منصوری، فائزه مدبر، مرضیه قندی، مریم سید‌محمود، هلیا سوهانی، هدی احمدبیگی، مارال راسخی، فاطمه اسماعیلی، فاطمه شاهسوند، زهرا رضایی، نگار خرم، الهام مدیردهقان، زهرا قاسمی، متین صیاد و مهسا شادان‌فر.
مارینا فاگوآگا مربی اهل کشور فرانسه که دو سال پیش هم مربیگری تیم ملی اینلاین‌هاکی دختران را بر عهده داشت، در کنار هدی احمد‌بیگی کادر‌فنی این تیم را تشکیل می‌دهند.
مسابقات اسکیت اینلاین‌هاکی قهرمانی آسیا، اواسط شهریور‌ماه سال جاری و به میزبانی کره‌جنوبی برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۰
۱۳:۳۸
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 در جلسه کارگروه دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی پیشنهاد شد: آزمون ها ی غربالگری از تیم های اعزامی به المپیک 2020 توکیو
 رئیس آکادمی ملی المپیک در مراسم افتتاح نخستین دوره آموزشی مربی تغذیه ورزشی: تغذیه در فرآیند پرورش استعدادها و رسیدن به اوج و قهرمانی نقش بسیار مهمی دارد
 آزمون ارتقاء درجه داوران کشتی ممتاز کشور در آکادمی ملی المپیک
 مراسم افتتاحیه دوره تخصصی مربی تغذیه ورزشی با حضور دکتر رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود
 قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون ورودی مورخ 13 بهمن ماه 1397 در دوره مربی تغذیه ورزشی:
 آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: دوره آموزشی پایش خستگی ورزشکاران
 نخستین کارگاه آموزشی متوسطه تاریخ شفاهی ورزش ایران برگزار می‌شود
 دوره آموزشی پایش خستگی ورزشکاران
 تیم منتخب فوتبال نوجوانان باشگاه ورزشی پرشین (وابسته به جمعیت امام علی ع) در کارگاه‌های آموزشی و تست‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند
 نخستین کارگاه تاریخ شفاهی ورزش ایران(متوسطه)


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام