یکشنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۷ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
در آخرین مرحله از اردوهای آماده‌سازی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا: تمرینات تیم ملی جودو نوجوانان در آکادمی ملی المپیک پیگیری شد
تیم ملی جودو نوجوانان اعزامی به مسابقات جودو قهرمانی نوجوانان آسیا و انتخابی المپیک نوجوانان، با حضور در آکادمی ملی المپیک به تمرین پرداختند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک؛ تیم ملی جودو نوجوانان که تمرینات خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک نوجوانان از شش ماه قبل و با حضور 35 جودوکار آغاز کرده بود، صبح امروز زیر نظر امین شاطرزاده سرمربی تیم ملی و علیرضا رفیعی، محمد جوانی و محمد درویش‌پور مربیان این تیم در محوطه آکادمی ملی المپیک به تمرینات هوازی پرداختند.
پس از پشت سرگذاشتن 9 مرحله اردوی آماده‌سازی در تهران، سیرجان، کرمان و زنجان، اعضای تیم ملی جودو نوجوانان تمرینات خود را در دهمین و آخرین مرحله از اردوهای این تیم، با ترکیب اصلی و اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در تهران پیگیری می‌کنند.
پس از مسابقات مسترز آلمان و کاپ آزاد آسیا در ازبکستان که با درخشش نوجوانان جودوکار و کسب یک مدال نقره و دو برنز و راه یافتن پنج جودوکار به رنکینگ المپیکی همراه بود، کادر فنی تیم ملی جودو نوجوانان پس از شناخت کامل از ملی‌پوشان اردونشین، ترکیب این تیم را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا اعلام کردند که بر این اساس هشت جودوکار در شش وزن به این مسابقات اعزام خواهند شد.
مصطفی ریاحی‌فر در وزن منفی 55 کیلوگرم، ابوالفضل طریفی‌علیزاده در وزن منفی 66، امیر‌حسین ملک در منفی 73، علیرضا جعفرزاده در منفی 81، ابوالفضل شجاعی و امیرحسین چراغ‌فر در وزن منفی 90، محمدمهدی راستگر و رضا عزیزی در مثبت 90 کیلوگرم ورزشکاران اعزامی این تیم به لبنان محل برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا را تشکیل می‌دهند.
مسابقات جودو قهرمانی نوجوانان آسیا و انتخابی المپیک نوجوانان در روزهای 20 و 21 اردیبهشت به میزبانی بیروت برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۰۲/۱۱
۱۴:۰۷
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 به منظور حضور در رقابتهای بین المللی جام تختی: کشتی گیران آزادکار تست دادند
 با حضور در آکادمی ملی المپیک: ورزشکاران دعوت شده به اردوی منتخبین هندبال المپیاد استعدادهای برتر تست دادند
 همایش هوای پاک صبح امروز با حضور رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد
 در نهمین جلسه کارگروه تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب‌های ورزشی بررسی شد: نقش آزمون‌های غربالگری آسیب در پیشگیری از آسیب‌های ورزشی
 پس از برگزاری المپیاد استعدادهای برتر: دعوت شدگان به اردوی استعدادهای برتر رشته دوچرخه سواری در بخش دختران تست دادند
 با حضور در آکادمی ملی المپیک: اعضای تیم ملی اسکیت هنری آقایان و بانوان تست دادند
 نشست مشترک مدیران سازمان ورزش بسیج با کارشناسان آکادمی ملی المپیک برگزار شد
 با حضور رئیس فدراسیون بوکس: دوره بازآموزی و استاژ فنی مربیان بوکس ایران در آکادمی ملی المپیک آغاز شد
 با حضور در آکادمی ملی المپیک: ساحلی بازان منتخب المپیاد استعدادهای برتر در رشته ورزشی هندبال تست دادند
 با حضور دکتر قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک برگزار شد: دومین جلسه هماهنگی برگزاری دوره های آموزشی ویژه کاروان اعزامی به المپیک 2020


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام