جمعه، ۲ فروردین ۱۳۹۸ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
جهت حضور در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا: اعضای تیم ملی سنگ‌نوردی تست دادند
صبح امروز ورزشکاران دعوت شده به اردوهای آماده‌سازی تیم ملی سنگ‌نوردی آقایان با حضور در آکادمی ملی المپیک تست آمادگی جسمانی دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، پس از فراخوانی که فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی اواخر سال گذشته به هیات‌های استانی اعلام کرد، سنگ‌نوردان فینالیست مسابقات کشوری و جام فجر 1396 که علاقمند به حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی بودند، تقاضای خود را از طریق هیات‌های استانی به فدراسیون اعلام کردند.
در ادامه و پس از برگزاری دو مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی، 19 ورزشکار جواز حضور در اردوهای آماده‌سازی این تیم را در دو بخش آقایان و بانوان کسب کردند که صبح امروز سنگ‌نوردان رشته کمباین آقایان در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
آرتمیس فرشادیگانه سرمربی تیم ملی سنگ‌نوردی درباره این دو مسابقه انتخابی گفت: «اولین دوره مسابقات مسترکاپ، نخستین مرحله از مسابقات انتخابی ما بود که با حضور 9 ورزشکار آقا و 11 سنگ‌نورد خانم در تاریخ دوم آذرماه و به میزبانی کرمان برگزار کردیم و دومین مرحله انتخابی را نیز بهمن ماه، در مسابقات جام فجر استان زنجان برگزار کردیم که در نهایت 19 ورزشکار در دو رشته کمباین و سرعت به اردوی تیم ملی سنگ‌نوردی دعوت شدند.»
فرشادیگانه از قابلیت سنگ‌نوردان تیم ملی برای کسب حداقل چهار مدال در بازی‌های آسیایی جاکارتا خبر داد و گفت: «اردونشینان تیم ملی پیش از اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا در دو رویداد مهم و بین‌المللی کاپ آسیا و مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا حضور خواهند یافت که کاپ آسیا طی روزهای 25 لغایت 27 خرداد ماه سال جاری به میزبانی تایلند و مسابقات قهرمانی آسیا از روز 16 آبان ماه 97 و به مدت پنج روز در ژاپن برگزار می‌شود.»
سرمربی تیم ملی سنگ‌نوردی در پایان و با بیان اینکه بین هشت تا 10 سنگ‌نورد به بازی‌های آسیایی جاکارتا اعزام خواهند شد گفت: «مسابقات سنگ‌نوردی بازی‌های آسیایی در سه ماده کمباین (مجموع سه رشته)، سرعت انفرادی و سرعت تیمی برگزار خواهد شد.» 
ورزشکاران دعوت شده به نخستین اردوی تیم ملی سنگ‌نوردی را این نفرات تشکیل می‌دهند: کمباین آقایان: خسرو هاشم‌زاده، محمدعلی آقاداوودی و متین بیات. کمباین بانوان: راحیل رمضانی، فاطمه جعفری، الناز رکابی، سیده‌افسانه میراحمدی و محیا دارابیان. سرعت آقایان: رضا علیپور، احسان اسرار، مهدی علیپور، حمیدرضا توزنده‌جانی، علی نجفی، محمد احتشام‌نیا و موسی قیم. سرعت بانوان: حدیث نظری، کبری لکزایی‌فر، فرناز اسماعیل‌زاده و اعظم کرمی. 
همچنین صبح فردا نیز اعضای تیم ملی سنگ‌نوردی بانوان در رشته کمباین در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور خواهند یافت.
۱۳۹۷/۰۱/۱۹
۱۳:۵۵
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 با حضور رئیس آکادمی ملی المپیک؛ نخستین جلسه ‌گروه فیزیولوژی ورزشی کاربردی برگزار شد
 به منظور حضور در مسابقات اینلاین‌هاکی قهرمانی جهان ؛ اسکیت‌بازان تست دادند
 با حضور در آکادمی ملی المپیک؛ ورزشکاران دعوت شده به تیم ملی اینلاین هاکی بانوان تست دادند
 به منظور حضور در مسابقات تکواندو قهرمانی جهان: بانوان هوگوپوش تست دادند
 جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا: دعوت شدگان به تیم ملی اینلاین هاکی جوانان تست دادند
 رئیس آکادمی ملی المپیک: افزایش دانش مربیان رشته‌های مدال‌آور در بحث پایش خستگی با نتایج بهتری در این ورزش‌ها همراه است
 با حضور رئیس آکادمی ملی المپیک برگزار شد: جلسه هماهنگی اجرای طرح بورسیه ورزشی جوانان
 صالحی امیری عضو هیات اجرایی شورای المپیک آسیا شد
 توسط آکادمی ملی المپیک؛ دوره آموزشی پایش خستگی ورزشکاران آغاز شد
 به منظور حضور در مسابقات بوکس قهرمانی آسیا: بوکسورهای نوجوان تست دادند


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام