چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
جهت حضور در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا: آغاز تمرینات آماده سازی تیم ملی کبدی در آکادمی
صبح امروز اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی با حضور اردونشینان و اعضای کادر فنی این تیم در آکادمی ملی المپیک آغاز شد.
 به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، 22 ورزشکار حاضر در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی کبدی که تمرینات آماده سازی خود را جهت حضوری قدرتمند در بازیهای آسیایی جاکارتا از اواسط بهمن ماه با حضور 40 ورزشکار آغاز کرده اند، از صبح امروز تمرینات خود را در آکادمی المپیک آغاز کردند.
نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی این تیم طی روزهای 19 لغایت 28 بهمن ماه با دعوت از 40 بازیکن منتخب و به میزبانی شهر انزلی برگزار شد که پس از آن و به تشخیص کادر فنی ، 22 بازیکن برتر این اردو به دومین مرحله از اردوها دعوت شدند.
تهران میزبان دومین مرحله از اردوهای تیم کبدی است که تمرینات این مرحله از 12 اسفندماه و پس از انجام آزمونهای آمادگی جسمانی که  در مرکز سنجش و توسعه قابلیتهای جسمانی آکادمی ملی المپیک از اعضای این تیم گرفته شد، در مجموعه ورزشی بعثت تهران آغاز و ملی پوشان کبدی باز پس از یک هفته از صبح امروز تمرینات خود را از مجموعه بعثت به آکادمی ملی المپیک انتقال و اردوی شبانه روزی خود را تا 25 اسفندماه ماه در این مجموعه پیگیری می کنند.
گفتنی است مرحله سوم از اردوهای آماده سازی تیم ملی کبدی نیز از روز چهارم فروردین ماه در شهرستان آمل آغاز و به مدت 8 روز به طول خواهد انجامید .
شایان ذکر است کبدی بازان اردونشین در صورت موافقت فدراسیون، سال آینده و تا پیش از شروع بازیهای آسیایی 3 بازی تدارکاتی را در مقابل تیم های قدرتمند هندوستان، پاکستان و کره جنوبی برگزار خواهند کرد.
اسامی ورزشکاران تیم ملی کبدی در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی این تیم را این نفرات تشکیل می دهند :
هادی تاجیک، ابوذر مهاجر، محمد اسماعیل مقصودلو، محسن مقصودلو، محمد تقی پایین محلی، هادی حاجیلری، محمد ملاک، محمد کاظم ناصری، میثم عباسی، فاضل اتراچالی، ابوالفضل مقصودلو، هادی اشترک، محمد اسماعیل نبی بخش، امیر حسین محمد ملکی، محمد امین نصرتی، محمد قربانی، سعید غفاری، حمید میرزایی نادر، جمال عباسی، محمدرضا شادلو، افشین جعفری و عماد صداقت نیا.
گفتنی است کادر فنی تیم ملی کبدی را علاوه بر غلامرضا مازندرانی سرمربی این تیم، وحید خراقانی ( مربی )، وجیه الله شهری (بدنساز ) و اسدالله کبیر مدیر تیم های ملی کبدی تشکیل می دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶
۱۲:۵۳
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 در نشست رئیس آکادمی ملی المپیک با اصحاب رسانه عنوان شد: توسعه ورزش زنان، توجه به جوانان، تقویت فعالیت آکادمی در بخش داخلی و بین المللی و بازگرداندن روزهای اوج، جزو مهمترین برنامه های این آکادمی است
 دکتر قراخانلو در مراسم افتتاحیه دوره مربی بدنساز (ویژه بانوان) عنوان کرد: استانداردهایی که برای برگزاری این دوره رعایت شده جزو استانداردهای جهانی است
 در آکادمی ملی المپیک برگزار شد: کارگاه بررسی مسائل فنی المپیاد استعدادهای برتر هاکی
 جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا: دعوت‌شدگان به اردوی تیم‌های ملی تنیس روی میز در رده‌های سنی تست دادند
 توسط آکادمی ملی المپیک برگزار شد: کارگاه تمرینات کاربردی (functional training) ویژه مربیان شهر اراک
 دکتر قراخانلو: آکادمی ملی المپیک آماده برگزاری دوره های آموزشی ویژه مربیان و داوران بازی‌های الکترونیک است
 به منظور حضور در مسابقات قهرمانی جهان: اعضای تیم ملی پاراتکواندو تست دادند
 نشست مشترک رئیس آکادمی ملی المپیک با رئیس فدراسیون دوچرخه سواری برگزار شد
 ***** اطلاعیه *****
 حمایت رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب‌های ورزشی در آکادمی ملی المپیک


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام