جمعه، ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
بازدید اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک از تجهیزات پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک
صبح امروز رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک از تجهیزات پزشکی ورزشی خریداری شده آکادمی ملی المپیک بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک به همراه محمود مشحون، سید محمد پولادگر، دکتر فضل الله باقرزاده و علی کفاشیان از اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک از امکانات به روز شده و خریداری شده آکادمی ملی المپیک اعم از دستگاه های توانبخشی و فیزیوتراپی مرکز پزشکی ورزشی و همچنین تجهیزات جدید مرکز سنجش آکادمی شامل دستگاههای سنجش آمادگی جسمانی، بیومکانیک ورزشی و بدنسازی بازدید کردند.
از جمله دستگاه های خریداری شده بخش پزشکی ورزشی می توان به دستگاه لیزر پرتوان، دستگاه الکتروتراپی، کامبینیشن کامل، دستگاه شاک ویو و مگنت تراپی در بخش فیزیوتراپی و دستگاه سونوگرافی داپلر و همچنین دستگاه سانتری فیوژ برای جدا کردن پلاسمای خون و انجام درمان پی آر پی که از درمانهای رایج در پزشکی ورزشی بخش پزشکی ورزشی اشاره کرد.

اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در ادامه بازدید خود از امکانات و تجهیزات جدید آکادمی ملی المپیک با حضور در مرکز سنجش و توسعه قابلیتهای جسمانی از وسایلی نظیر دستگاه تجزیه و تحلیل کامل گازهای تنفسی، اکوی قلب، دستگاه اسپیرو متری، دستگاه لاکتومتر و دستگاه تجزیه و تحلیل ترکیبات بدن، دوربین عکاسی با سرعت بالا، به روز رسانی دستگاه ثبت صفحه نیرو سنج و همچنین ابزار و وسائل تمرینی فانکشنال بدنسازی نظیر: جلیقه وزنه، کش های پاور بند، قرقره شکمی، کیسه شنی بلغاری، صفحه تعادلی، کوسن و بالشتک تعادلی، خرک اسکات، سورتمه تمرین، بوسو بال، دستگاه تی بار و طناب صعود بازدید کردند.
شایان ذکر است تمامی دستگاه های ذکر شده از جمله لوازم پیشرفته و به روز جهت انجام آماده سازی تیم ها و همچنین در درمانهای توانبخشی و فیزیوتراپی می باشد که در مراکز بسیار پیشرفته و نوین کشور مورد استفاده قرار می گیرد.
۱۳۹۶/۰۷/۱۷
۱۳:۲۷
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 سرپرست آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک: وجود بدنساز متخصص یکی از مهره های گمشده رشته های مختلف ورزشی است
 صبح امروز با حضور مربیان رشته های بیلیاردی برگزار شد: کارگاه تدوین استاندارد آموزشی دی کوم
 زارعی برای ۴ سال دیگر رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی باقی ماند
 مرکز روانشناسی ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: کارگاه های آموزشی درمان اختلالات اضطرابی و افزایش اعتماد به نفس در ورزشکاران
 مرکز روانشناسی ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار می کند: کارگاه های آموزشی درمان اختلالات اضطرابی و افزایش اعتماد به نفس در ورزشکاران
 از سوی کمیته ملی المپیک: آخرین نشست دوره پیشرفته مدیریت ورزشی برگزار شد
 اعلام اسامی قبول شدگان در آزمون ورودی بیست و سومین دوره مربی بدنساز ویژه بانوان ( آزمون 2 آذرماه 1396)
 نخستین جشنواره دستاوردهای علمی در ورزش های پارالمپیکی برگزار شد
 آزمون ورودی بیست و سومین دوره مربی بدنساز ( ویژه بانوان ) برگزار شد
 دومین همایش ملی ورزش در کودکی برگزار شد


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام