چهارشنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۷ ابزار 
نسخه چاپی
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
ارسال به دوستان
انتقادات و پیشنهادات انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
  
  
در بازدید از تمرینات تیم ملی تکواندو و تیم ملی کاراته بانوان عنوان شد : تاکید دکتر سلطانی فر بر حضور اخلاقی و فرهنگی کاروان ایران در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی بازدید وزیر ورزش و جوانان از امکانات آکادمی ملی المپیک
وزیر ورزش و جوانان با حضور در آکادمی ملی المپیک از نزدیک تمرینات تیم ملی تکواندو و تیم ملی کاراته بانوان ایران اعزامی به بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی را نظاره کرد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،به  دکتر مسعود سلطانی فر عصر امروز با حضور در سالن رزمی آکادمی ملی المپیک ،تمرینات تیم ملی تکواندو پسران را از نزدیک نظاره گر شد و از آخرین شرایط این تیم قبل از اعزام به بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی آگاهی یافت.
در این دیدار فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی تکواندو دقایقی درباره شرایط ملی پوشان و فرایند آمادگی آنها قبل از اعزام خبر داد و سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو نیز شرایط این تیم را برای افتخار آفرینی مطلوب توصیف کرد.
دکتر سلطانی فر نیز با ابراز رضایت از روند آماده سازی این تیم، آمادگی آنها قبل از حضور در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی را با توجه به گزارش های دریافتی مثبت ارزیابی و ابراز امیدواری کرد، تکواندو که یکی از رشته های مدال آور در ادوار گذشته بوده در این دوره از بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی با دست پر و مدال های خوش رنگ به کشور بازگردد .
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به این مهم که ایران ام القری کشورهای اسلام است تاکید کرد: در این دوره از رقابت ها به حضور اخلاقی و فرهنگی کاروان ورزشی ایران در باکو اهمیت زیادی قائلیم و انتظار این است که ورزشکاران ما که یکی از کاروان های پرتعداد در این بازی ها محسوب می شوند همچون همیشه با اخلاق و رفتار نمونه یک ورزشکار ایرانی در این رویداد شرکت و افتخارآفرینی کنند.
تیم ملی تکواندو کشورمان در این دوره از مسابقات با ترکیب مهدی اسحاقی، صادق دهقانی، مهدی یوسفی، سیدحسین احسانی، سیداحمد خسروفر، علیرضا درویش‌پور، احمد محمدی و حسین قربان‌زاده حضور پیدا می‌کند.
هدایت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علی محمد بسحاق و مهدی احمدی به عنوان مربی است.
تکواندوی چهارمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی 26 تا 28 اردبیهشت‌ماه به میزبانی "باکو" آذربایجان برگزار می‌شود.
دکتر سلطانی فر دقایقی نیز از تمرینات تیم ملی کاراته بانوان دیدن کرد .
وزیر ورزش و جوانان در این دیدار با ملی پوشان گفتگو کرد و با اشاره به المپیکی شدن این رشته ابراز امیدواری کرد : رویدادهای چون بازی های همبستگی کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی و دیگر رقابت ها با مدال اوری کاراتهایران همراه باشد و در نهایت ورزشکاران این رشته بتوانند حضور افتخارافرین و پرمدال در بازیهای المپیک ٢٠٢٠ داشته باشند.
وزیر ورزش و جوانان همچنین با حضور در مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک تمرینات ملی پوشان پارا تکواندو را از نزدیک نظاره کرد.
همچنین دکتر سلطانی فر در مرکز سنجش آکادمی از امکانات این مرکز بازدید و با فعالیتهای آنها در راستای آماده سازی تیم ها برای حضور قدرتمند در رقابتهای بین المللی بیشتر آشنا شد.
۱۳۹۶/۰۲/۱۹
۱۰:۳۰
 نظر شما درباره مطلب 

امتیاز شما :
 
عنوان : *
توضیح : *
* = ضروری


میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید
 نظرات کاربران 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.

 

 آخرین مطالب
 مراسم تودیع و معارفه رییس آکادمی ملی المپیک برگزار شد
 جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان و انتخابی المپیک نوجوانان: تمرینات هوگوپوشان نوجوان در آکادمی ملی المپیک
 جهت حضور در مسابقات جهانی و انتخابی المپیک نوجوانان: دختران هوگوپوش تست دادند
 جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی: تمرینات آماده سازی تیم ملی پاراتکواندو در آکادمی ملی المپیک
 جهت حضور در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا: اعضای تیم ملی جوجیتسو بانوان تست دادند
 جهت حضور در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا: آغاز تمرینات آماده سازی تیم ملی کبدی در آکادمی
 جهت حضور در مسابقات جهانی و بازیهای آسیایی: دختران تیرانداز تست دادند
 تیم ملی تکواندو دختران تمرینات خود را در آکادمی ملی المپیک پیگیری کردند
 آکادمی ملی المپیک میزبان اردوهای انتخابی تیم ملی والیبال جوانان
 با حضور اساتید دانشگاه شهید بهشتی و در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد: سومین کارگاه تدوین استاندارد آموزشی دی کوم


طراحی سایت و پورتال، هاست (هاستینگ)، ثبت دامنه - رادکام